Ga naar de inhoud
Koningbet Casino Logo

Leestijd 2 min • Laatst gecontroleerd 18 okt 2026

Koningbet

Alles wat Koningbet te bieden heeft

Dit overzicht zet bonussen, 5.000+ spellen, betaalmethoden en support op een rij. Bij Koningbet Casino Nederland geldt een welkomstbonus van 100% tot €1.000 plus 300 free spins vanaf €20 inzet.

Claim 100% + 300 FS
Koningbet

Koningbet Casino Nederland in één overzicht

Bij Koningbet Casino Nederland combineren we een welkomstbonus van 100% tot €1.000 plus 300 free spins met meer dan 5.000 spellen, dertien crypto- en drie fiat betaalmethoden en 24/7 live chat en e-mailsupport. De tabel hieronder zet de belangrijkste cijfers naast elkaar.

OnderdeelKerngegeven
Welkomstbonus100% tot €1.000 + 300 free spins, code WELCOME, vanaf €20
Inzetvereiste35x storting + bonus, binnen 3 dagen
Spelaanbod5.000+ spellen
Minimale storting€20
UitbetalingstijdBinnen 96 uur verwerkt
Support24/7 live chat en e-mail

Deze cijfers laten zien dat elk onderdeel van ons aanbod met concrete voorwaarden is afgebakend, van de bonus tot de uitbetaling.

Koningbet

Bonussen, spellen, betalingen en support samengevat

Onze welkomstbonus van 100% tot €1.000 met 300 free spins op Elvis Frog in Vegas wordt verspreid over drie dagelijkse sets van 100 spins en moet binnen 3 dagen worden ingezet aan 35x storting plus bonus. De maximale inzet per ronde met actief bonusgeld is €5. Daarnaast bieden we een Weekend Reload van 50% tot €700 en een Weekly Reload van 50 free spins.

Spellen en providers

In het casinogedeelte staan meer dan 5.000 spellen van onder meer Pragmatic Play, Evolution, NetEnt en Hacksaw Gaming, aangevuld met een live lobby voor blackjack, roulette en baccarat.

Betalingen en limieten

Via onze betaalmethoden storten spelers met Visa, Maestro, Mastercard of twaalf cryptovaluta vanaf €20. Uitbetalingen lopen van €40 tot €1.000 per transactie bij kaarten, met dagelijkse limieten tot €15.000 fiat of €75.000 crypto en verwerking binnen 96 uur.

Koningbet

Wat dit overzicht concreet betekent

Elk onderdeel van ons aanbod kent eigen voorwaarden die we hieronder puntsgewijs samenvatten.

  • Welkomstbonus: 100% tot €1.000 plus 300 free spins, code WELCOME, inzetvereiste 35x binnen 3 dagen.
  • Cashback: dagelijks 5% tot 20% afhankelijk van VIP-niveau, tot €3.000 per dag, met 1x inzetvereiste op onze cashback-pagina.
  • Spelaanbod: 5.000+ titels, van gokkasten tot live tafels, te verkennen via de spellenbibliotheek.
  • Betalingen: minimale storting €20, uitbetaling vanaf €40, verwerking binnen 96 uur.
  • Support: 24/7 bereikbaar via live chat en e-mail voor vragen over bonussen of uitbetalingen.
  • VIP: zes niveaus van Bronze tot King met oplopende cashback en een persoonlijke VIP-manager.